Drop Jobs (7.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Article
ur: مضمون

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Logo
ur: لوگو

en: Languages
ur: زبانیں
