Drop Jobs (7.x-1.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Recommendations
ca: Recomanacions

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Subscription settings
ca: Paràmetres de subscripció

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Promoted
ca: Promogut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Active
ca: Actiu

en: Logo
ca: Logotip

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Load
ca: Càrrega

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: group
ca: grup

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Logout
ca: Sortir

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Languages
ca: Llengües

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Website
ca: Lloc web

en: Email Notifications
ca: Notificacions per correu electrònic

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Application
ca: Aplicació

en: Organization
ca: Organització

en: Reports
ca: Informes

en: Report settings
ca: Paràmetres de l'informe

en: Preferences
ca: Preferències

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Admin
ca: Administrador

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Education
ca: Educació

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Render
ca: Renderitza

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
ca: S'han fet tots els canvis necessaris a %dir i a %file, ja podeu doncs treure els permisos d'escriptura per tal d'evitar riscos de seguretat. Si no teniu clar com fer-ho, podeu consultar el <a href="@handbook_url">manual en línia</a>.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: My dashboard
ca: El meu taulell

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Site Information
ca: Informació del lloc

en: Industry
ca: Indústria

en: Management
ca: Gestió

en: View profile
ca: Veure el perfil

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació
