Drop Jobs (7.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (89 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Article
fa: مقاله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: پیوندها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Number
fa: عدد

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: Visible
fa: نمایان

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Subscription settings
fa: تنظیمات اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Back to top
fa: بازگشت به بالا

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Active
fa: فعال

en: Logo
fa: آرم

en: Never
fa: هیچوقت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: OK
fa: موافقت

en: Load
fa: بارگذاری

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Job
fa: شغل

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Logout
fa: خروج

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Apply
fa: تایید

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Organization
fa: سازمان

en: Secondary Links
fa: پیوندهای ثانویه

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Report settings
fa: تنظیمات گزارش

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Admin links
fa: پیوندهای مدیریت

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: Admin
fa: مدیر

en: Personal Information
fa: مشخصات فردی

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Installed %module module.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: Workflow settings
fa: تنظیمات گردش کار

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
fa: تمامی تغییرات لازم برروی %dir و %file اعمال شد. شما باید مجوز نوشتن را بخاطر دوری از مشکلات امنیتی از روی آنها بردارید. اگر شما مطمئن نیستید چطور باید اینکار رو انجام بدید به <a href="@handbook_url">راهنمای آنلاین</a> مراجعه کنید.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fa: منوی <em>کاربر</em> شامل پیوندهای مرتبط با حساب کاربری است همانند پیوند «خروج».

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
fa: منوی <em>مدیران</em> شامل پیوندهایی برای کارهای مدیریتی است.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: View reports
fa: مشاهده گزارش‌ها

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Management
fa: مدیریت

en: View profile
fa: مشاهده مشخصات
