Drop Jobs (7.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Notes
lt: Pastabos

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Active
lt: Aktyvus

en: Logo
lt: Logotipas

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: OK
lt: Gerai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: group
lt: grupė

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Admin
lt: Adminas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: User menu
lt: Nario meniu

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi Jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Management
lt: Valdymas

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį
