Drop Jobs (7.x-1.0-alpha10) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Logo
az: loqo

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Hidden
az: Gizli

en: Languages
az: Dillər

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: New
az: Yeni

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.
