Drop Jobs (7.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Reports
gu: અહેવાલો
