Dropshadow (7.x-2.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Jump to the first comment of this posting.
tr: Bu gönderinin ilk yorumuna git.

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Add a new comment to this page.
tr: Bu sayfaya yeni bir yorum ekle.

en: Red
tr: Kırmızı

en: Main menu
tr: Ana menü
