drubot (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Overview
ru: Обзор

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: Random
ru: Случайно

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Template
ru: Шаблон

en: Condition
ru: Условие

en: Topic
ru: Тема форума

en: File Name
ru: Имя файла
