drubot (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Topic
hy: Թեմա
