drubot (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Overview
nl: Overzicht

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Random
nl: Willekeurig

en: Pattern
nl: Patroon

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Topic
nl: Onderwerp

en: File upload failed.
nl: Bestandsupload mislukt.

en: File Name
nl: Bestandsnaam
