drubot (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Random
ar: عشوائي

en: Pattern
ar: النموذج

en: Template
ar: القالب

en: Condition
ar: شرط

en: Topic
ar: المناقشة
