Drulenium (7.x-1.0-beta15) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: description
lt: aprašymas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Testing
lt: Testavimas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Preset
lt: Numatyta

en: Tests
lt: Testai

en: Run tests
lt: Paleisti testus

en: Compare
lt: Palyginti

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada
