Drulenium (7.x-1.0-beta18) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Log
fa: گزارش

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Text
fa: متن

en: User
fa: کاربر

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Node
fa: محتوا

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Id
fa: شناسه

en: Cleanup
fa: پاک سازی

en: description
fa: توضیحات

en: Task
fa: وظیفه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Browser
fa: مرورگر

en: Testing
fa: آزمایش

en: User name
fa: نام کاربری

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Release
fa: انتشار

en: Output
fa: خروجی

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Run tests
fa: اجرای تست‌ها

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز
