Drulenium (7.x-1.0-beta18) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Version
ne: संस्करण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Clear
ne: सफा
