Drulenium (7.x-1.0-beta21) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol
