Drulenium (7.x-1.0-beta21) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Id
nl: ID

en: description
nl: beschrijving

en: Task
nl: Taak

en: Clear
nl: Wissen

en: Testing
nl: Tests

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Output
nl: Uitvoer

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Presets
nl: Instellingen

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Administer settings
nl: Instellingen beheren

en: Performing %operation on the selected items...
nl: Bezig met uitvoeren van %operation op de geselecteerde items...
