Drulenium (7.x-1.0-beta22) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք
