Drulenium (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Log
es: Registro

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Download
es: Descargar

en: Test
es: Prueba

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Text
es: Texto

en: type
es: tipo

en: User
es: Usuario

en: Configure
es: Configurar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Node
es: Nodo

en: Check manually
es: Comprobar manualmente

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: description
es: descripción

en: Testing
es: Probando

en: Base URL
es: URL Base

en: Preset
es: Valor prestablecido

en: Output
es: Salida

en: Presets
es: Valores prestablecidos

en: Tests
es: Pruebas

en: Compare
es: Comparar

en: Last checked: @time ago
es: Última comprobación: hace @time

en: Last checked: never
es: Nunca se ha comprobado

en: Administer settings
es: Opciones administrativas

en: presets
es: valores prestablecidos

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
es: La categoría en la cual debería aparecer este contenido. Si se deja en blanco, la categoria será «Misceláneo».
