Drulenium (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Version
he: גירסה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Text
he: טקסט

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: description
he: תיאור

en: Clear
he: ניקוי

en: Browser
he: דפדפן

en: Limit
he: גבול

en: Seconds
he: שניות

en: Completed
he: נשלם

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Menus
he: תפריטים

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Compare
he: השווה

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Performing %operation on the selected items...
he: מתבצעת פעולת %operation על הפריטים שנבחרו...
