Drulenium (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Version
ar: النسخة

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Check manually
ar: التحقق يدوياً

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Clear
ar: مسح

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Limit
ar: حد

en: Seconds
ar: ثوان

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Menus
ar: القوائم

en: Tests
ar: الاختبارات

en: Run tests
ar: تشعيل الاختبارات

en: Last checked: @time ago
ar: آخر تحقق : منذ @time

en: Last checked: never
ar: آخر تحقق: لم يتم التحقق بعد

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Administer tests
ar: إدارة الاختبارات
