Drulenium (7.x-2.0-alpha4) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Text
da: Tekst

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Check manually
da: Manuel kontrol

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: description
da: beskrivelse

en: Clear
da: Ryd

en: Limit
da: Grænse

en: Seconds
da: Sekunder

en: Completed
da: Gennemført

en: Testing
da: Test

en: Menus
da: Menuer

en: Started
da: Startet

en: Release
da: Udgivelse

en: Run tests
da: Kør tests

en: Compare
da: Sammenlign

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret for @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Administer tests
da: Administrér tests

en: Administer settings
da: Administrér indstillinger

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
da: Hvilken kategori dette indhold skal optræde i. Hvis feltet er tomt bruges kategorien "Diverse".
