Drulenium (7.x-2.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Version
ro: Versiune

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Clear
ro: Elimină

en: Limit
ro: Limită

en: Seconds
ro: Secunde

en: Completed
ro: Finalizată

en: Testing
ro: Testare

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Menus
ro: Meniuri

en: Started
ro: Început

en: Release
ro: Versiune

en: Tests
ro: Teste

en: Run tests
ro: Rulare teste

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Administer tests
ro: Administrare teste
