Drulenium (7.x-2.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Completed
sr: Завршено
