Drulenium (7.x-2.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Normal
ur: عمومی
