Drupad (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: view
ro: afișează

en: action
ro: acţiune

en: Available updates
ro: Actualizări disponibile

en: Other
ro: Altele

en: Users
ro: Utilizatori

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: Unpublished comment %subject.
ro: Comentariul %subject retras.

en: Status report
ro: Raport de situație

en: (No subject)
ro: (Fără subiect)

en: Recent log entries
ro: Intrări recente în log

en: Deleted comment @cid and its replies.
ro: Comentariul @cid și replicile sale au fost șterse.

en: Published comment %subject.
ro: A fost publicat comentariul %subject.

en: Maintenance mode
ro: Mod de întreținere

en: Comment posted: %subject.
ro: Comentariu postat: %subject.
