Drupad (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Comments
az: Şərhlər

en: view
az: görünüş

en: Password
az: Parol

en: action
az: hərəkət

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Cron
az: Kron

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: Status report
az: Vəziyyət hesabatı

en: (No subject)
az: (Mövzu yoxdur)

en: Deleted comment @cid and its replies.
az: @cid şərhi və onun cavabları silindi.
