Drupad (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: view
nl: weergeven

en: action
nl: actie

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Other
nl: Andere

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Unpublished comment %subject.
nl: Niet gepubliceerde reactie: %subject.

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Recent log entries
nl: Recente logs

en: Deleted comment @cid and its replies.
nl: Reacties en antwoorden daarop verwijderen

en: Published comment %subject.
nl: Gepubliceerde reactie %subject

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Comment posted: %subject.
nl: Reactie geplaatst: %subject.

en: Enabled services
nl: Ingeschakelde services
