Drupad (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Content
hi: सामग्री

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: List
hi: सूची

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: view
hi: देखें

en: Weight
hi: मान

en: action
hi: क्रिया

en: Available updates
hi: उपलब्ध अद्यतन

en: Other
hi: अन्य

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: access denied
hi: ऐक्सेस डिनाइड

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Cron
hi: क्रॉन

en: @type: updated %title.
hi: @type: अद्यावत %title.

en: Unpublished comment %subject.
hi: अप्रकाशित टिप्पणी %subject

en: Status report
hi: स्थिति रिपोर्ट

en: (No subject)
hi: (कोई विषय नहीं)

en: Recent log entries
hi: हाल ही में लॉग प्रविष्टियों

en: Comment posted: %subject.
hi: टिप्पणी पोस्ट की: %subject.
