Drupagram (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Filter
ar: انتقاء

en: Location
ar: الموضع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Caption
ar: شرح

en: Display format
ar: صيغة العرض
