Drupagram (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान
