Drupagram (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Import
ur: درآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Filter
ur: فلٹر
