Drupagram (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
