Drupagram (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај
