Drupagram (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Caption
az: Başlıq

en: Display format
az: Ekran formatı
