Drupagram (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: شرح

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Never
fa: هیچوقت

en: Sender
fa: فرستنده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Caption
fa: عنوان

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Bio
fa: بیوگرافی
