Drupagram (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Description
hi: उल्लेख

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Location
hi: स्थान

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: Image style
hi: छवि शैली
