Form Maker (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Before
ca: Abans

en: All
ca: Tot

en: Done
ca: Fet

en: Count
ca: Quantitat

en: State
ca: Estat

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Choices
ca: Opcions

en: Last
ca: Darrer

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: City
ca: Ciutat

en: First
ca: Primer

en: New
ca: Nou

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Themes
ca: Temes

en: Submissions
ca: Trameses

en: Apply
ca: Aplica

en: Form
ca: Formulari

en: Reports
ca: Informes

en: Action type
ca: Tipus d'acció

en: Entries
ca: Entrades

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Form submission from: %title
ca: Formulari enviat de: %title

en: to:
ca: fins:
