Form Maker (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Article
ru: Статья

en: Go
ru: Пуск

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Country
ru: Страна

en: Field
ru: Поле

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Text
ru: Текст

en: Total
ru: Итого

en: Before
ru: До

en: All
ru: Все

en: Done
ru: Готово

en: Count
ru: Количество

en: State
ru: Состояние

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Select all
ru: Выделить все

en: Choices
ru: Варианты

en: Last
ru: Последний

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: City
ru: Город

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: First
ru: Первый

en: Middle
ru: По центру

en: From:
ru: От:

en: New
ru: Новое

en: Percentage
ru: Процент

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Submissions
ru: Отправления

en: Apply
ru: Применить

en: Form
ru: Форма

en: Reports
ru: Отчёты

en: Action type
ru: Тип действия

en: Entries
ru: Записи

en: Latitude:
ru: Широта:

en: Longitude:
ru: Долгота:

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: Form submission from: %title
ru: Сформировать запись от: %title

en: to:
ru: до:
