Form Maker (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Article
hy: Հոդված

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Done
hy: Կատարված է

en: From
hy: Ում կողմից

en: Count
hy: քանակ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Action type
hy: Գործողության տեսակը
