Form Maker (7.x-2.5) - en to te translation catalogue (41 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Article
te: వ్యాసం

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Country
te: దేశం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Total
te: మొత్తం

en: All
te: అన్నీ

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: From
te: నుండి

en: Count
te: లెక్క

en: State
te: రాష్ట్రం

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: City
te: నగరం

en: Street Address
te: వీధి

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Action type
te: చర్య కరం
