Form Maker (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Article
he: כתבה

en: Go
he: קדימה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Field
he: שדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: Before
he: לפני

en: All
he: הכל

en: Done
he: בוצע

en: Count
he: כמות

en: State
he: מצב

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Select all
he: בחר הכל

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: Last
he: אחרון

en: City
he: עיר

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: From:
he: מאת:

en: New
he: חדש

en: Themes
he: עיצובים

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Apply
he: החל

en: Form
he: טופס

en: Reports
he: דוחות

en: Action type
he: סוג הפעולה

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title
