Drupal core (7.77) - en to rw translation catalogue (14 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Create a new user account.
rw: Fungura konti nshya

en: Request new password via e-mail.
rw: Saba ijambo ry'ibanga ukoresheje email

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Front page
rw: Ahabanza

en: Locked
rw: gifunze
