Drupal core (7.78) - en to br translation catalogue (94 entries)

en: Home
br: Degemer

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: user
br: implijer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Development
br: Diorren

en: yes
br: ya

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Filter
br: Sil

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Processors
br: Prosesoroù

en: Color
br: Liv

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Text processing
br: Tretañ an destenn

en: Logout
br: Digevreañ

en: Antarctica
br: Antarktika

en: Central African Republic
br: Kreizafrika

en: France
br: Frañs

en: South Africa
br: Suafrika

en: Database password
br: Ger-tremen an diaz roadennoù

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Locale settings
br: Arventennoù lec'hel

en: Log out
br: Digevreañ

en: The specified passwords do not match.
br: Ne glotont ket ar gerioù-tremen

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Contact settings
br: Arventennoù daremprediñ

en: Processing
br: O tretañ

en: Password strength:
br: Surentez ar ger-tremen:

en: Passwords match:
br: Gerioù-tremen a glot :

en: Add vocabulary
br: Ouzhpennañ geriaoueg

en: Minimum
br: Izek

en: Index
br: Meneger

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: My account
br: Ma c'hont

en: About
br: Diwar-benn

en: done
br: graet

en: Password field is required.
br: Rekis eo ar maezienn ger-tremen

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen

en: Administration pages
br: Pajennoù verañ

en: Processing test @num of @max - %test.
br: O tretañ prouad @num e-touez @max - %test

en: Language settings
br: Arventennoù yezh

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel

en: Hello <strong>@username</strong>
br: Demat <strong>@username</strong>

en: The email address left by the comment author.
br: An chomlec'h postel bet lakaet gant oberer an evezhiadenn

en: Login page
br: Pajenn kevreañ

en: The email address of the user account.
br: Chomlec'h postel kont an implijer

en: You are not allowed to access this page.
br: N'oc'h ket bet aotreet da vonet war ar bajenn-mañ

en: Default processor
br: Prosesor dre ziouer

en: Default processor settings
br: Arventennoù ar prosesor dre ziouer

en: Use users' personal contact forms
br: Implijout furmskrid daremprediñ personel an implijer

en: Hello !recipient-name,
br: Demat !recipient-name,

en: Collapse
br: Bihanaet

en: Current password
br: Ger-tremen a vremañ

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
br: Ho ker-tremen a vremañ a vank pe zo direizh; Rekis eo da cheñch : %name.

en: Next steps
br: Tennadoù da heul

en: Curaçao
br: Kòrsou
