Drupal Origins (7.x-1.15) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: edit
az: redaktə et

en: Continue
az: Davam et

en: Hide
az: Gizlət

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.
