Drupal Origins (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: edit
tr: düzenle

en: Continue
tr: Devam et

en: Hide
tr: Gizle

en: Installed %module module.
tr: %module eklentisi kuruldu.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.
