Wiki installation profile (7.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (115 entries)

en: Home
ne: गृह

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Picture
ne: तस्विर

en: Find content
ne: बिषयवस्तु खोज्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Medium
ne: माध्यम

en: System
ne: प्रणाली

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: <All>
ne: <सबै>

en: Save and edit
ne: बचत गरेर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Log out
ne: लगआउट

en: open
ne: खुल्ला

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Menus
ne: मेनु

en: Permission
ne: अनुमति

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Hello <strong>@username</strong>
ne: हेल्लो <strong>@username</strong>
