Drupalace Theme (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User login
az: Loqin

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
