Drupalace Theme (7.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Login
fa: ورود

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Logout
fa: خروج

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن
