Drupalace Theme (7.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
