Drupalace Theme (7.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ
